facebook_img Huperzine A

+

HUPERZINE A

-

1

+

18.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 70 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Huperzine A je extrakt získavaný z rastliny Huperzia Serrata rastúcej v Indii a Juhovýchodnej Ázii, ktorá bola používaná už v tradičnej čínskej medicíne. Výskum ukázal, že má niekoľko pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí zlepšenie schopnosti učiť sa, pamäte, nálady a tiež výrazne chráni mozog pred stresom.

Viac informácií

Zameranie: Využitie nachádza u študentov, pracujúcich a u osôb podliehajúcich zvýšenému stresu. Môže byť tiež užitočný v boji proti zhoršovaniu kognitívnych funkcií u starších ľudí a je skúmaný aj v súvisloti s liečbou Alzheimerovej choroby. Kulturisti ho užívajú na zlepšenie sústredenia počas tréningu a zvýšenie svalových kontrakcií.

Dávkovanie: 0,2 mg 1x denne bez potreby užívania s jedlom; odporúča sa užívať po dobu 2-4 týždňov s následnou prestávkou. K nástupu účinkov dochádza už po 15 minútach, pričom vrcholia približne po 70 minútach a účinok pretrváva až 10 hodín.

Funkcionalita: Huperzine A blokuje G4 izoformu Acetylcholinesterázy (enzým ktorý rozkladá Acetylcholín), pričom selektívne zvyšuje levely Acetylcholínu v oblasti mozgu. Acetylcholín má kľúčovú úlohu v oblasti pamäte, učenia a nálady a podieľa sa tiež na kontrakcii svalov.

Kombinácie: Dobre sa kombinuje s Racetamami (napr. Noopept) a zdrojmi acetlycholínu a cholínu (napr. Alpha GPC).

Balenie: 30 kapsúl (1 kapsula = 200mcg), pri dodržaní odporúčaného dávkovania balenie vydrží približne 30 dní

Bezpečnosť: Mentalboost Huperzine A je prírodný doplnok, ktorý je podľa štúdie bezpečný a veľmi dobre znášaný užívateľmi. Okrem samotného Huperzinu A produkt obsahuje štyri ďalšie zložky - Maltodextrín (sacharid použitý na výplň kapsule), ryžovú múku (použitú na výplň kapsule), rastlinnú celulózu, z ktorej je vyrobená samotná kapsula a Oxid kremičitý (protihrudkujúca látka). Všetky naše produkty prechádzajú vnútropodnikovým testovaním zameraným na overenie čistoty produktu, obsah nežiaducich látok, ťažkých kovov a pod.

Informácie pre alergikov: Všetky naše produkty sú vegánske, bez obsahu lepku a laktózy.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac o Huperzine A sa dočítate v našom článku.