facebook_img Balík Štúdium

+

BALÍK ŠTÚDIUM

-

1

+

44.80 €

42.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 70 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Užívanie Huperzine A v kombinácii so zdrojom cholínu, ako je Alpha GPC, zvyšuje koncentráciu acetylcholínu v mozgu z dvoch uhlov. Zatiaľ čo zdroje cholínu zvyšujú hladinu acetylcholínu, inhibítory acetylcholínesterázy (Huperzine A) fungujú tak, že zastavujú rozklad acetylcholínu, čo vedie k jeho vyšším koncentráciám. Medzi nootropické účinky suplementácie cholínu patrí zvýšenie pozornosti, rýchlosti spracovania informácií, pamäte, učenia a fyzickej výkonnosti.

Viac informácií

Alpha GPC je najúčinnejším známym zdrojom cholínu a zvyšuje tiež hladinu acetylcholínu v mozgu. Štúdie skúmajúce Alpha GPC dokazujú, že pozitívne vplýva na kognitívne funkcie a z toho dôvodu je obľúbeným doplnkom v rôznych nootropických kombináciách.


Huperzine A je extrakt získavaný z rastliny používanej už v tradičnej čínskej medicíne. Ide o najbežnejší inhibítor acetylcholínesterázy, ktorý je preukázateľne schopný zastaviť rozklad acetylcholínu u zdravých dospelých ľudí. Výskum ukázal, že má niekoľko pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí zlepšenie schopnosti učiť sa, pamäte, nálady a tiež výrazne chráni mozog pred stresom.


Dávkovanie: 1 kapsula Huperzine A a 1 kapsula Alpha GPC 1x denne. K nástupu účinkov dochádza po približne 15- 60 minútach, účinky vrcholia po 2 hodinách a celkové trvanie účinkov je až 8 hodín. Pre podporu bdelosti možno ku kombinácií pridať aj kofeín, napríklad vo forme kávy.


Balenie: Huperzine A - 30 kapsúl (1 kapsula = 200 mcg), Alpha GPC - 60 kapsúl (1 kapsula = 150 mg)


Viac o jednotlivých produktoch sa môžete dočítať na produktových stránkach alebo v obšírnejších článkoch zameraných na tieto produkty.