facebook_img Oleamide

+

OLEAMIDE

-

1

+

31.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 70 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Oleamid je derivát Kyseliny olejovej, Omega-9 mastnej kyseliny, ktorá sa bežne nachádza v rôznych živočíšnych a rastlinných tukoch, ako napr. v olivovom oleji. Oleamid sa prirodzene spája s funkciami spánku a môžeme ho tiež nájsť v tradičnej čínskej medicíne v spojení so sedáciou. Podieľa sa aj na funkciách pamäte a na prinavrátení spomienok v prípade straty pamäte.

Viac informácií

Funkcionalita: Oleamid sa hromadí v mozgu a mozgovo-miechovom moku počas nedostatku spánku, pričom napríklad predĺženie spánkového deficitu o 6 hodín nad rámec normálneho času spánku, spôsobuje 4- až 6-násobné zvýšenie obsahu Oleamidu v mozgovo-miechovom moku. Podľa výskumu Oleamid znižuje čas potrebný na zaspanie o 13 až 33%. Oleamid tiež vplýva na neurotransmitery a receptory v mozgu, ako napríklad zlepšuje signalizáciu GABA (hlavný inhibičný neurotransmiter v nervovej sústave) a tiež interaguje so serotonínovými receptormi (serotonín je asociovaný najmä s pocitmi dobrej nálady).

Zameranie: Pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoj spánok alebo pomôcť s rýchlejším zaspávaním prirodzenou formou.

Dávkovanie:  1 tableta 1 až 2 x denne zapiť dostatočným množstvom vody

Kombinácie: L-Theanine

Balenie: 60 tabliet (1 tableta =100 mg), pri dodržaní odporúčaného dávkovania, balenie vydrží 30-60 dní

Bezpečnosť: Oleamid je úplne bezpečný a ani pri vysokých dávkach nebol u neho preukázaný žiadny návykový potenciál. Okrem samotného Oleamidu, produkt obsahuje tri ďalšie zložky - rastlinnú celulózu, z ktorej je vyrobená samotná kapsula, Oxid kremičitý (protihrudkujúca látka) a Mikrokryštalickú celulózu (výplň kapsule). Všetky naše produkty prechádzajú vnútropodnikovým testovaním zameraným na overenie čistoty produktu, obsah nežiaducich látok, ťažkých kovov a pod.


Informácie pre alergikov: Všetky naše produkty sú vegánske, bez obsahu lepku a laktózy.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.