facebook_img Cognizin Citicoline

+

COGNIZIN CITICOLINE

-

1

+

39.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 70 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Citicoline, známy aj ako CDP-cholín (cytidín-difosfát-cholín), je prírodná zlúčenina, ktorá sa nachádza v ľudskom tele a v niektorých potravinách. Cognizin je patentovaná forma citicholínu, ktorá mozgu dodá potrebnú výživu a energiu a pomôže pri zachovaní alebo zlepšení kognitívnych funkcií prostredníctvom udržiavania zdravej hladiny acetylcholínu.

Viac informácií

Zameranie: Využitie nachádza  u dospelých ľudí v každom veku, ktorí chcú zlepšiť pamäť, sústredenie a pridať mozgu energiu.

Dávkovanie: Štandardné dávkovanie je 1 kapsula 1 až 2 krát denne

Kombinácia: Ako zdroj acetylcholínu je vhodný do kombinácie s racetamami, ako napríklad Noopeptom. Táto kombinácia pomáha zlepšiť kognitívne funkcie, ako je pamäť, učenie a koncentrácia.

Funkcionalita: Cognizin pomáha mozgu vytvárať elektrické impulzy, stará sa o zdravé mozgové bunky a chráni neuróny pred poškodením voľnými radikálmi prostredníctvom živín, ktoré poskytuje. Cognizin reguluje zdravé hladiny acetylcholínu, živiny, ktorá podporuje kognitívne funkcie ako napríklad pamäť.

Balenie: 60 kapsúl (1 kapsula = 250 mg); pri dodržaní odporúčaného dávkovania balenie vydrží približne 30 až 60 dní. 

Bezpečnosť: Ak sa používa v odporúčaných dávkach, Cognizin zvyčajne nemá vedľajšie účinky. Príliš vysoké dávky však môžu spôsobiť vedľajšie účinky, ako je bolesť hlavy či nespavosť.

Informácie pre alergikov: Vegetariánske bez alergénov.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.