facebook_img NMN

+

NMN

-

1

+

39.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 70 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

NMN alebo Nicotinamide Mononucleotide je derivátom Niacínu (formy vitamínu B3) a je známy ako prekurzor NAD+, koenzýmu nachádzajúcom sa vo všetkých živých bunkách. NAD+ zastáva úlohu v rôznych procesoch v organizme, od metabolizmu až po opravu DNA. NMN je základnou zložkou pri produkcii spomínaného koenzýmu NAD+, pretože telo prirodzenými cestami premieňa nikotínamidový mononukleotid na NAD+. NMN je preto považovaný za jednu z najdôležitejších zlúčenín, pokiaľ ide o udržanie bunkového zdravia a jednou z mála známych látok, ktoré majú pozitívny vplyv na základné príčiny starnutia. Bunky pomocou NMN a následne NAD+ vedia získať vyššiu efektivitu, odolnosť a schopnosť správne fungovať.

Viac informácií

Funkcionalita: Schopnosť našich buniek produkovať energiu s pribúdajúcim vekom klesá. Výskum ukázal, že hladiny NAD+ s pribúdajúcim vekom klesajú, čo vedie k presvedčeniu, že znížené hladiny NAD+ sú zodpovedné za nedostatok energie u starších ľudí. Užívanie doplnku NMN, ktorý je prekurzorom NAD+, teda môže pomôcť kompenzovať stratu produkcie energie a spomaliť starnutie.

Zameranie: Využitie nachádza najmä u ľudí v strednom a vyššom veku, ktorí chcú spomaliť starnutie buniek a obnoviť stratenú energiu.

Dávkovanie:  1-2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody

Kombinácie: NMN a Alpha GPC – Kombinácia týchto látok prináša zlepšenie celkovej kognitívnej výkonnosti a pamäte. 

Balenie: 30 tabliet (1 tableta =125 mg), pri dodržaní odporúčaného dávkovania, balenie vydrží 15-30 dní

Bezpečnosť: NMN ako derivát Niacínu, formy vitamínu B3, jedného z 13 esenciálnych vitamínov, ktoré ľudské telo potrebuje, je považovaný za úplne bezpečný a výskum na ľuďoch potvrdil, že dávka do 1200 mg denne je pre ľudí bezpečná na užívanie. Okrem samotného NMN, produkt obsahuje ďalšie zložky - Hydrogénfosforečnan vápenatý - stabilizátor bežne používaný napr. v cereáliach, Magnézium Stearát, Oxid kremičitý (protihrudkujúce látky), Základný metakrylátový kopolymér (ochranný film) a Mikrokryštalickú celulózu, Kyselinu stearovú (výplň kapsule). Všetky naše produkty prechádzajú vnútropodnikovým testovaním zameraným na overenie čistoty produktu, obsah nežiaducich látok, ťažkých kovov a pod.


Informácie pre alergikov: Všetky naše produkty sú vegánske, bez obsahu lepku a laktózy.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.