facebook_img Balík spánok

+

BALÍK SPÁNOK

-

1

+

47.80 €

39.90 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 50 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Balík spánok obsahuje kombináciu dvoch nootropík, L-Theaninu a Oleamidu. Obe sú prirodzene spájané s funkciami spánku a so zlepšením jeho kvality. Oleamid je prírodná zlúčenina, u ktorej bolo zistené, že má účinky podporujúce spánok a pôsobí tiež proti úzkosti. V súčasnosti je Oleamid skúmaný ako potenciálny liek na nespavosť, úzkosť a iné súvisiace stavy. L-theanine je aminokyselina, ktorá sa nachádza v čajových listoch a je známa svojimi relaxačnými účinkami a často sa používa ako doplnok na podporu relaxácie a redukciu stresu. Spojenie týchto dvoch nootropík prináša maximalizáciu benefitov v oblasti spánku, relaxácie či redukcie stresu a úzkosti. 

Viac informácií

Oleamid je derivát Kyseliny olejovej, Omega-9 mastnej kyseliny, ktorá sa bežne nachádza v rôznych živočíšnych a rastlinných tukoch, ako napr. v olivovom oleji. Oleamid sa prirodzene spája s funkciami spánku a môžeme ho tiež nájsť v tradičnej čínskej medicíne v spojení so sedáciou. Podieľa sa aj na funkciách pamäte a na prinavrátení spomienok v prípade straty pamäte.

L-Theanine je aminokyselina získavaná z čajovej rastliny Camelliasinensis. Považuje sa za jednu z hlavných účinných látok nachádzajúcich sa v zelenom čaji. Pôsobí relaxačne bez sedatívnych účinkov pričom sa ideálne kombinuje so stimulantmi ako napr. kofeín. Pomáha pri znižovaní stresu, úzkosti a zlepšuje sústredenie, ale aj spánok.

Dávkovanie: 1 kapsula L-Theaninu a 1 kapsula Oleamidu 1 až 2 x denne.

Balenie: 
Oleamid - 60 tabliet (1 tableta = 100 mg)
L-Theanine - 90 kapsúl (1 kapsula = 200 mg)
Pri dodržaní odporúčaného dávkovania balenie vydrží približne 60 dní.

Bezpečnosť: Kombinácia Oleamidu a L-Theaninu je pri dodržaní odporúčaného dávkovania považovaná za bezpečnú. Obe nootropiká sú rastlinného pôvodu, sú nenávykové a pre užívateľa úplne bezpečné. 

Informácie pre alergikov: Všetky naše produkty sú vegánske, bez obsahu lepku a laktózy.

Viac o jednotlivých produktoch sa môžete dočítať na našej stránke, na produktových stránkach alebo v obšírnejších článkoch zameraných na tieto produkty.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.