facebook_img Balík produktivita

+

BALÍK PRODUKTIVITA

-

1

+

44.50 €

Recenzie

(recenzie: 0)

Pri nákupe nad 50 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Kombinácia nootropík Alpha GPC a Noopept je vhodná na užívanie v pracovný deň na dosiahnutie maximálnej produktivity a zvýšenie pracovného výkonu. Balíček vám pomôže zlepšiť motiváciu, sústredenie, pamäť a schopnosť riešiť problémy. Najefektívnejšie je užiť 1 kapsulu Alpha GPC a 1 tabletu Noopeptu s raňajkami pred prácou. V prípade náročných dní je možné užiť ďalšiu dávku po 4-5 hodinách od prvej (je vhodné užiť ich napr. s obedom, nakoľko Alpha GPC sa lepšie vstrebáva ak je prijímané s mastnými kyselinami, nie je to ale nevyhnutné).

Viac informácií

Noopept je základom balíčka na podporu produktivity. Zlepšuje celkovú kognitívnu kapacitu, motiváciu, sústredenie a pamäť. Efekt Noopeptu zvykne byť citelnejší pri dlhodobejšom užívaní, preto je efektívne užívať ho napríklad každý pracovný deň alebo v obdobiach väčšej mentálnej záťaže.


Alpha GPC je najúčinnejším známym zdrojom cholínu a zvyšuje tiež hladinu acetylcholínu v mozgu. Už samotné Alpha GPC má pozitívny vplyv na pamäť a kogníciu, v tejto kombinácií ale podporuje aj účinky Noopeptu a neutralizuje negatívny efekt vyšších dávok Noopeptu na acetylcholínový systém, ktorý sa môže prejaviť bolesťou hlavy.


Dávkovanie: 1 kapsula Noopeptu a 1 kapsula Alpha GPC 1-2 x denne. V prípade získania tolerancie sa odporúča týždňová pauza v užívaní. K nástupu účinkov dochádza po približne 30 až 60 minútach, účinky vrcholia po 2 hodinách a celkové trvanie účinkov je 3 až 5 hodín.


Balenie: Noopept - 30 kapsúl (1 kapsula = 10mg), Alpha GPC - 60 kapsúl (1 kapsula = 150 mg)


Viac o jednotlivých produktoch sa môžete dočítať na našej stránke, na produktových stránkach alebo v obšírnejších článkoch zameraných na tieto produkty.