facebook_img Noopept

+

NOOPEPT

Čakáme na dodanie tovaru

Pre veľký záujem sme minuli skladové zásoby. V prípade záujmu nám zanechajte mailovú adresu a po naskladnení Vás budeme kontaktovať.

Recenzie

(recenzie: 4)

enricosprio95@gmail.com

Taktiež odporúčam tento produkt , užívam primárne keď mám pred sebou dlhé cesty , týmto spôsobom sa vyhýbam energetickým nápojom.

martin.vaclav2@gmail.com

Rozhodne odporúčam.. v kombinacii s Alpha GPC je to najideálnejšia volba.

petobapeto@gmail.com

Rýchle dodanie a po dvoch týždňoch cítim vyššiu aktivitu mozgu v poobedných hodinách, plne odporúčam vyskúšať.

ronny.60vci@gmail.com

Tento produkt odporúčam, beriem ho s prestávkami už skoro rok a tento predajca má kvalitný tovar. Nikdy som s ním nemal problém. Pomohol môjmu štúdiu na vysokej škole a pri podnikaní. Tiež mi pomohol sa zbaviť zlozvykov (nikotín kde mi zmiernil abstinenčné príznaky). Mal som veľajšie príznaky ako bolesť hlavy a iritáciu ale v kombinácii s cholínovými doplnkami tieto problémy zmizli, takže odporúčam kombinovať s Cognizinom alebo Alpha GPC.

Pri nákupe nad 50 € doprava zadarmo

Odoslanie do 48 hodín

Vrátenie tovaru do 14 dní

Tovar skladom

Noopept je zlúčenina pozostávajúca z aminokyselinových skupín prolínu, glycínu a phenylacetylu. Je známy svojimi účinkami na kognitívne zdravie a pamäť. Pôsobí proti úzkosti, pomáha potláčať únavu, zlepšiť sústredenie, motiváciu a zrýchliť myslenie.

Viac informácií

Funkcionalita: Noopept zvyšuje hladiny určitých neurotransmiterov v mozgu, ako napr. acetylcholínu, ktorý sa podieľa na funkciách pamäte a učenia. Štúdie ukázali, že Noopept zvyšuje aktivitu mozgových vĺn a funkciu alfa vĺn vo všetkých testovaných oblastiach mozgu. 

Zameranie: Využitie nachádza najmä u pracujúcich, študentov a ľudí s potrebou sústredenia a memorovania väčšieho množstva informácií. 

Dávkovanie:  Od 10 mg (začiatočníci) po 40 mg (pokročilí) 1-2x denne po dobu 56 dní s následnou prestávkou (v prípade vybudovania tolerancie). K nástupu účinkov dochádza po približne 20 až 60 minútach, účinky vrcholia po 2 hodinách a celkové trvanie účinkov je 3 až 5 hodín.

Kombinácie: Alpha GPC a Noopept – Obľúbená kombinácia týchto látok prináša zlepšenie v oblasti kognitívneho výkonu, sústredenia, schopnosti učiť sa a pamäte. 

Balenie: 30 kapsúl (1 kapsula = 10 mg), pri dodržaní odporúčaného dávkovania balenie vydrží približne 8 až 30 dní

Bezpečnosť: Mentalboost Noopept je zlúčenina niekoľkých aminokyselinových skupín a je vo všeobecnosti považovaný za bezpečný a dobre znášaný. Negatívny účinok, ktorý sa môže dostaviť pri užívaní vyšších dávok Noopeptu je bolesť hlavy spôsobená nedostatkom acetylcholínu, ktorý zvyknú užívatelia dopĺňať cholinergnými zlúčeninami ako napr. Alpha GPC. Okrem samotného Noopeptu, produkt obsahuje tri ďalšie zložky - Mikrokryštalickú celulózu (výplň kapsule), Magnézium Stearát (protihrudkujúca látka) a rastlinnú celulózu, z ktorej je vyrobená samotná kapsula. Všetky naše produkty prechádzajú vnútropodnikovým testovaním zameraným na overenie čistoty produktu, obsah nežiaducich látok, ťažkých kovov a pod.

Informácie pre alergikov: Všetky naše produkty sú vegánske, bez obsahu lepku a laktózy.

Upozornenie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac o Noopepte sa dočítate v našom článku.